Poznaj Nas :)

AGNIESZKA również od zawsze uwielbia zwierzęta! 💚
🗯“Zwierzęta w moim życiu były odkąd tylko pamiętam. I to nie tylko te towarzyszące – 🐮krowy, świnie, kury, kaczki, gęsi i 🐴konie to również duża część mojego życia, bo prawie całe swoje dzieciństwo spędzałam u dziadków na wsi, a później każde możliwe wolne od szkoły.”
Agnieszka od ponad 4 lat jest przeszczęśliwą mamą swojego oczka w głowie o imieniu RIKO.
🐶 Riko jest około 7 letnim psem w typie border collie. Niestety historia Riko jest dość smutna – ktoś go porzucił, wylądował na ulicy, do tego zmagał się z ogromem problemów behawioralnych, był bardzo lękliwym psem, bał się dosłownie wszystkiego. Na szczęście poznał Agę!😍
Większość problemów udało się przepracować i dziś jest wesołym, pogodnym, aktywnym, trochę szalonym i szczęśliwym psiakiem.
Relacja Agnieszki i Riko oparta jest na ogromnym zaufaniu i miłości. Riko trenował agility, chociaż Agnieszka śmieje się, że to ona momentami trenowała, a on był jej trenerem 🤣 Zna wiele komend: siad, leżeć, łapa, piona (jedna i druga), stójka, dwie piątki w stójce, zdechł pies, turlaj się, zostań, zostaw, do mnie, okej (komenda zwalniający z np. czekania na wzięcie zabawki), przynieś, hop, tył, obrót.
Ich duet uwielbia spędzać aktywnie czas. Powiedzenie, że pies upodabnia się do właściciela, w przypadku Agnieszki i Riko sprawdza się to w 100%.🐕