Poznaj Nas!

Zebra Sklep Zoologiczny i Wędkarski został otwarty w dniu 20.06.2015

Pomysł na rozpoczęcie własnej działalności i otworzenie sklepu narodził się z połączenia miłości do zwierząt oraz poznaniu ciekawych ludzi z  branży zoologicznej.

Wiedzę zoologiczną zdobywaliśmy uczestnicząc w warsztatach Akademii Rynku Zoologicznego oraz szkoleniach organizowanych przez wiodących producentów z branży zoologicznej .

Naszym priorytetem jest stworzenie takiej atmosfery, w której każdy Klient będzie czuł się swobodnie i będzie mógł liczyć na rzetelną poradę, miłą obsługę oraz różnorodność towaru o wysokiej jakości.

Od początku naszego istnienia organizowaliśmy bezpłatne spotkania z lekarzem weterynarii oraz  zoopsychologiem.

Spotkania z zoopsychologiem  odbywają się cyklicznie w każdy trzeci czwartek miesiąca. Zapraszamy na te spotkania każdą osobę która chce dowiedzieć się czegoś więcej na temat zachowania i komunikowania się ze swoim psim przyjacielem. Osoby chcące wziąć udział w spotkaniu prosimy o zapisywanie się na naszym funpage Zebra – Sklep Zoologiczny

W dniu 13.10.2018 zorganizowaliśmy naszą pierwszą imprezę plenerową dla miłośników zwierząt  pod nazwą „ Zoologiczny Pchli Targ” . Współorganizatorem tej imprezy był również Dom Kultury Modraczek w Bydgoszczy. Patronat medialny nad tym wydarzeniem objęła telewizja TVP3 Bydgoszcz oraz Radio Eska. W trakcie tej imprezy zebraliśmy karmę oraz drobne akcesoria od naszych producentów zoologicznych oraz mieszkańców dla naszego Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy